Saturday, December 11, 2010

Õpilepingu analüüs

Teema – Antud kursuse käigus ei huvita mind nii väga erinevad vahendid, mis veebis saadaval on. Huvitaks mind aga hoopis see, kuidas üks sotsiaalne võrgustik hakkab tööle. Väga hästi meie võrgustik tööle ei hakanud. Vähe oli tublisid, kes õigel ajal asjad üles riputasid. Seega ei saanud ma teada, kuidas ühte võrgustikku tööle saada.

Eesmärgid - Tegemist on tulevikku suunatud kursusega. Pooldan väga avatud õpikeskkondi ja avatud õppimist. Huvitav oli.

Strateegiad – Planeerin korralikult kohal käia ja kõik kodused tööd õigeaegselt ära teha. Samal ajal tahaks jälgida, kuidas kursuslased oma asjadega hakkama saavad ja kuidas grupid tööle hakkavad. Tööd esitasin kõik ära õigeaaegselt, paraku ei olnud kõik nii tublid.

Vahendid/ressursid – Olen avatud uutele tehnoloogiatele ja ei oska veel öelda, milliseid vahendeid ma kasutama hakkan. Kõik sõltub kursuse sisust:) Erinevaid keskkondi ei pidanudki kasutama. Piisas blogist. Kasutasin mõnda mõistekaardi tarkvara.

Hindamine –

1 comment:

 1. Tere Ingrid,
  Mul on väga hea meel, et sa kursusel osalesid. Sinu mõtteid ja kogemusi oli alati väga huvitav lugeda ning sinu põhjalikkus ning pühendumus andsid kogu kursusele väga palju juurde,
  Suur aitäh osalemast ja panustamast!
  Ilusaid jõule!
  Terje

  ReplyDelete